| Bariel a întrebat:

Cum se mai poate desfunda veceul daca nu am pompa din aia de desfundat? Am tras apa de 10 ori dar nu vrea sa plece lol.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tragi o punga pe mana si bagi mana sa vezi daca nu poti rezolva blocajul. Ori stai pana maine si cumperi o pompa sau chemi un instalator.

| romeo78 a răspuns:

Scoate, cotul din spatele wc-ului. Numai așa desfunzi.
Altfel, spargi wc-ul.

| Legion7X a răspuns:

Cu racul sau șarpele.

https://www.casaidea.ro/......o9-mm.html

Răspuns utilizator avertizat
| Alinailies a răspuns:

Poti incerca cu o galeata cu apa s-o torni toata odata, curge cu forta mai mare decat cea din rezervor si e posibil sa impinga ce a ramas acolo.
Daca nu, cum ti-a mai spus cineva, cu punga pe mana si vezi ce a ramas "blocat"acolo.