| Hanta1 a întrebat:

Cum se numeste cablul acela cu care conectezi telefonul de televizor?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Usb

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cablu MHL.

| RobertMoon a răspuns:

Cablu hdmi cu adaptor hml.

| PainTech a răspuns:

HDMI, dar undele televizoara suporta direct USB.

| ziftode a răspuns:

Hdmi
DAR
iti trebuie si un adaptor de la telefon la hdmi, care sa se infiga in mufa de date, din pacate ala e un tip de cablu care limitat la 1-5 modele de telefoane (trebuie sa cauti pentru modelul tau de telefon)

de asemenea, daca ai de gand sa te uiti multa vreme la televizor de pe telefon, ar trebui sa ai si o solutie de charging, sunt adaptoare de hdmi care au gaura de alimentare, sunt telefoane care au alimentare wireless

in plus poate vrei sa cauti pe google "Samsung DeX"winking

| Alexandru250201 a răspuns:

Cablu HDMI

| Wozzi a răspuns:

Cablu HDMI cred.