| BiaBubulina a întrebat:

Cum se numeste programul care pot sa-mi schimb bara desktop?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ca sa schimbi bara nu-ti trebuie un program! da clik pe ea si apoi clik pe proprietati si apoi faci ce vrei cu ea (o muti sus jos stanga dreapta) ca sa o faci mai lata sau mai ingusta tragi cu mouse-ul de ea! sau poate vrei vreun gadget sa instalezi care sa-ti arate in alt mod bara. Aici ai 1000 de gadgeturi pentru windows http://egy-crack.blogspot.com/......staxp.html bafta!

3 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Dar nu este niciun program. Dai click dreapta pe desktop==>proprietati==>Teme (Themes) si iti alegi de acolo.

Si daca vrei sa-ti schimi bara (sus, jos sau verticala) dai clik dreapta pe ea si ai grija sa NU fie bifat lock the taskbar (al doilea de jos). Dupa aceea o iei cu mouse-ul si o muti unde doresti si cum vrei (vetical sau orizontal). Succes!

Vacanta placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pro gramul care schimba folderul fisierele si startul

| GwenS a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista un asemenea program. daca vrei sa iti schimbi bara desktop trebuie sa dai click dreapta pe desktop si sa dai apoi de "properties" si apoi la "appearance" si acolo vezi u :d