| sonya13carmen a întrebat:

Cum se poate debloca iphone 4 versiunea noua 5.0.1? Telefonul este trimis din america pe reteaua AT&T si a fost deblocat cu gevey sim.

1 răspuns:
| sorin177 a răspuns:

Buna.sora mea si-a luat un iphone 4 din afara si cand a fost la service i s-a spus ca deocamdata nu se pot debloca...ca ar putea sa il deblocheze dar costa 350 ron si trebuie sa il tina o luna...pana la urma a gasit ceva care costa 70 ron dar nu trebuie sa il opreasca.un fel de cip la cartela sau ceva de genul.