| andreig a întrebat:

Cum se pune o melodie pe profilul de hi5 dar care doar sa se auda si sa nu se vada unde e?

Răspuns Câştigător
| คเค๓เк a răspuns:

Pai hai sa-ti explic eu :
intri aici :http://www.youtube-video-codes.com/activate.php?id=1266523437
si iti alegi u o melodie dupa aia dai "Grab Code"
dupa ce ai dat "Grab Code" sus vezi ca e o casuta si langa ea scrie "AutoStart" si o bifezi!
dupa ce o bifezi copy codu
dupa ce l-ai copyat de duce pe profil la"despre mine" sau "interese" nu conteaza si modifici u acolo unde scrie "Search Video Codes< sa ramana decat astea >< si sa nu mai scrii nimic intre astea >< dupa ce ai sters Search Video Codes
asa si dupa aia dai salvare profil si o sa observi ca mere muzica fara sa se vada
da fundita pls pls :*

1 răspuns:
| คเค๓เк a răspuns:

Sau uite id meu :crissu.asthamik@yahoo.com
si`ti explic eu mai binewinking