| Madalynna97 a întrebat:

Cum se pune parola la inbox [la telefonul sony ericsson w302]? Fundita >:

Răspuns Câştigător
| Bogdii a răspuns:

Deci nu la toate telefoanele se pot pune parole la inbox,my files, etc...dar totusi incearca sa intri la setarile telefonului si dai la securitate sau pryvati. acolo o sa vezi k scrii toate codurile telefonului tau adica PIN, PUK etc. de acolo poti sa schimbi toate parolele teelefonului tau si o sa vezi ca scrie securyti phone intri acolo si o sa te intrebe ce parola vr sa pui scrii acolo parola si dupa o sa iti arate sa bifezi la ce vrei sa pui parola.big grin daca telefonul tau suporta parole pentru fisiere asta sigur va mergewinking FUNDA?