| Morenastyle a întrebat:

Cum se suna cu numar ascuns? Se poate da si SMS cu numar ascuns? Daca da, cum?

11 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Ca să suni cu număr ascuns formezi #31# înainte de numărul propriu-zis. De ex: #31#0760971105.

| razvanz a răspuns:

Numar ascuns: #31# in fata numarului
SMS anonim: era *ri# in fata textului din SMS, dar acun nu mai merge (cel putin pe Orange).

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

#31# -suni cu nr ascuns
*ri# -mesaj cu nr ascuns(nu functioneaza de fiecare data)

| cami_5314 a răspuns:

Pentru apeluri diez 31 diez urmat de nr de telefon
Pentru sms nu stiu dc merge, tb incercat.

| candy_6506 a răspuns:

Depinde in ce retea esti? Pentru orange formezi #31# inaintea numarului, pentru mesaje nu cred ca se poate.

| llllllllllll a răspuns:

Pentru a suna cu nr ascuns inainte sa formezi nr trebuie sa formezi #31# de ex : #31# 07xxxxxxxx
-Mesaj nu poti sa dai cu nr ascuns.

| nosferatu a răspuns:

Nu neaparat cu 31 in fata daca vrei sa suni cu numar ascuns te duci la setari> setari apel acolo la send my caller id.ai 3 optiuni on, off si preset. tu pui off pentru numar ascuns. dupa ce suni pui preset cum era inainte. e mai simpu asa. iar sms fara numar nu se mai poate trimite.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Inainte mergea doar pe Orange cu ri... dar acum nu mai merge!
Pe www.moove.ro poti trimite sms-uri si apare un numar oarecare...

| swet girl 22 a răspuns:

Diez 31diez in fata numarului sau setezi din telefon...sms nu se mai poate trimite cu nr ascuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa faci cu mine sex si iti spu

| Fota_Caty_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci cu mata ca te-a educat