| pinguinuVerde a întrebat:

Cum se transfera credite la IMVU`? big grin Dar in afara de credite nu pot sa transfer haine sau accesorii, etc.nu? sad

2 răspunsuri:
| oOMεOo a răspuns:

Nu poti decat creditea reale sa transferi si asta doar daca esti VIP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba desigur ca poti sa trasferi credite... http://www.imvu.com/catalog/web_give_av.php acolo completezi datele necesare dar atentie! acolo iti zice si cati poti sa transferi,, You currently have.,, si iti zice.mie imi zice ZERO dar tu vezi cati poti daca scrie ZERO inseamna ca nu ai deloc credite pe care le poti transfera si ca sa transferi haine, accesori, etc. va trebui sa fii VIP ca si eu vreau sa transfer haine