| yadora a întrebat:

Cum se voteaza raspunsurile primite de la ceilalti? La mine nu apare ca as vota? Ma ajutati?

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sub raspunsul cuiva, apare scala cu folositor/nefolositor. Bifeaza o casuta si de la butonul din dreapta, cu bifa, dai click si se inregistreaza.

| Ben. a răspuns:

Pai da-i clic pe v-ul ala mitittel din dreapta.

| yadora explică:

Mersi frumos, dar cum e cu folositor, nefolositor...

| Zoombe3 a răspuns:

Pai le iei logic. Citesti intrebarea, dupa aia raspunsurile, si care raspuns ti se pare tie cel mai potrivit, il votezi ca fiind folositor, cele fara noima - stupid s. a. m. d.