| danutzzz1992 a întrebat:

Cum sterg poze de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| metallica666 a răspuns:

Foarte simplu, maresti fotografia care vrei s-o stergi, si jos, in stinga pe ultimul rind scrie ''delete this photo'' sau ''sterge eceasta fotografie'', pui pe aia, apoi ''confirm''...asta-i tot

8 răspunsuri:
| 7lucian8 a răspuns:

dai clic pe poza pina iti apare mare si jos sub ea ai de poti sa o stergi[scrie].sau daca vrei ce ai postat unde este poza ai un x dai clic si confirmi si gata

| WestSid3 a răspuns:

Nu ai specificat care tip de facebook ai: cel vechi sau cel nou.
Eu iti spun in caz ca il ai pe cel nou happy
Intri pe pagina pozei, pagina aceea in care poza este marginita in stanga si in dreapta cu dungi negre. Aici, o sa iti apara in stanga jos mai multe optiuni: Etichetează această fotografie/Am terminat de etichetat/Distribuie/Descarcă/Adaugă ca fotografie de profil/Şterge această fotografie.
Dai click pe Sterge aceasta fotografie, iar apoi Confirm.
Pa, pa! big grin

| myhaelamar86 a răspuns:

Cred ca berbecu asta incearca sa stearga pozele altora nu pe ale lui

| ella_9396 a răspuns:

Pai deskizi poza pe care vrei so stergi si scrie jos in stanga sterge aceasta fotografie si gata

| just1puya a răspuns:

Dai vizualizare la poza care vrei sa o stergi si o sa iti apare jos Sterge aceasta fotografie.

| iuliii_8417 a răspuns:

laughing! Selectezi o pozalaughing! si. dai mai jos. unde iti apare stergere fotografierolling on the floor!

| Estrellita a răspuns:

laughing dai la poza care vrei sa o stergi si jos iti apare " sterge fotografie " nu e foarte greurolling on the floor

| DeleteAccount a răspuns:

Dai click pe poza si o sa iti apara in stanga jos un link "Delete photo" sau "Stergere poza" si click happy