| andreeandreea18 a întrebat:

Cum sterg poze de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| diminutiv a răspuns:

Dai click pe poza si sus, in coltul din dreapta, langa X (close), este o rotita. Dai click si alegi "sterge asceasta fotografie">

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, deschizi poza, apoi vezi acolo sus un fel de cui rotund crestat la margini si langa ea este o sagetica, apesi acolo si dai sterge forografia, apoi iti va aparea confirma si apesi acolo, si gata.Succes!
suc

Răspuns utilizator avertizat
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Pasii sunt :
1. Intri in contul tau
2. In dreapta sus iti apar 3 meniuri : unul cu numele tau,,, Cauta prieteni",,, Acasa". Tu dai la meniul cu numele tau
3.In stanga, sub poza de profil iti apar alte meniuri : Perete, Informatii, Fotografii, etc. Tu dai la,, Fotografii"
4. Deschizi poza pe care vrei sa o stergi si langa " x " (din dreapta,sus, pe care apesi ca sa inchizi poza) este un fel de rotita. Apesi pe acea rotita si iti apar : Adaugati locul, Roteste spre stanga,..., Sterge aceasta fotografie. Apesi pe,, Sterge aceasta fotografie" confirmi ca vrei sa o stergi si gata.
Daca vrei sa stergi un album pasii sunt 1, 2, 3, alegi albumul si sub numele albumului scrie,, Editeaza albumul" apesi,, Sterge albumul", confirmi si gata. Sper ca te-am ajutat, succes!

| valentyn1998 a răspuns:

Simplu - intra la profilul tau, da click pe poza pe care vrei sa o stergi si jos trebuie sa iti apara Stergere poza, ii dai acolo si dupa acea iti apare o fereastra. Daca vrei sa o stergi, ii dai confirmare si gata.