| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un video clip de pe you tube.am si cont.si in contul mu este videoclipul...cum il sterg?

Răspuns Câştigător
| CrissCC a răspuns:

Dai clik in partea dreapta sus unde iti apare numele tau de youtube, dai pe account, apoi chiar sus langa youtube iti apare "My Videos&Playlists" dai clik si o sa iti apara vidioclipurile bifezi cel pe care vrei sa-l stergi si vezi ca sus chiar langa ele apare add to sau delete si dai pe delete.Succes! Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am explicathappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms si eu cautam acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant... dar folositor^_^happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult si eu cautam acelasi lucruuuu:-X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms Cristina

| cristy2000 a răspuns:

Cum pot sterge un video clip postat de o alta persoana?

| adrs28 a răspuns:

Asta m'a ajutat mai mult