| tzepica1964 a întrebat:

Cum pot sa sterg un clip de pe youtube care nu e in contul meu si care-mi afecteza imaginea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti afecteaza imaginea poti sa trimiti un mesaj la youtube si sa le ceri sa stearga acel clip. Ei sunt obligati sa faca aceasta, altfel pot raspunde alaturi de cel care l-a postat. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti sterge un clip de pe YouTube, daca nu esti tu cel ce l-a uploadat! happy

| Laura a răspuns:

Sub video este un stegulet... și îl raportezi.

| Shuellen a răspuns:

Il poti raporta la youtube.com sau poti trimite mesaj privat cum a zis @ioandelasalwinking

| dia_5660 a răspuns:

Nu poti sa l mai stergi doar cine la publicat