| Dominicc a întrebat:

am cumparat un stik de la vodafone dinacela fara abonament. am reincarcat cu 10 euro acum 27 de zile. azi am terminat traficu de 1gb

la administrare servicile mele imi arata ca am consumat traficu

acum vad ca inca mai merge internetul. de 15 minute de cand mi s. a terminat traficu totusi. nu stiu cat o sa mai tina.
ceva gen

Internet 30 zile Detalii
10, 00 € Consumat

Activ de la: 27/06/2010

Expiră la: 27/07/2010
0, 00 € -

voi ce ziceti?
Nu mai am credit in cont.

4 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Ha ha. cica funda?laughing

mi sa intrerupt acum laughing

am bagat din nou credit

| mihaibrasov a răspuns:

Nu-i pacalesti tu. Oricum e foarte scump la astia internetul. Eu cu 8 euro pe fix fac trafic oricat.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

S-a terminat traficul de 1gb, dar o sa mai poti folosi serviciile pana pe 27.Singura problema este ca odata depasita limita de 1gb, viteza o sa fie foarte micahappy

| terkea a răspuns:

Astazi e 25, nu 27. mai ai 2 zile.

fundita?big grin