| Sketch2 a întrebat:

Daca am comandat ceva de pe Amazon, livrarea va veni din Marea Britanie (sau alta tara). Cand ajunge comanda va trebui sa vorbesc engleza sau comanda va fi transferata unei firme de curierat din Romania si voi putea vorbi romana?

Răspuns Câştigător
| Sandor12921 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa virbesti engeza, doar in cazul in care firma de la care ai facut comanda face turul complet, dar adta se intampla foarte rar, daca spui ca e de pe Amazon, comanda va fi transferata in depozitul unei firme de curierat romanesti, urmand ca apoi sa iti fie adus la adresa aleasa.

1 răspuns:
| Saske96 a răspuns:

Pachetul vine din America si nu trebuie sa vorbesti engleza, trebuie sa mergi dupa colet la vama si de acolo il iei.