| anonim_4396 a întrebat:

Daca am dat pamantul in arenda voi mai primi subventia? Si cat este subventia pe hectar?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu exista o subventie anume pentru ca fiecare pamant e altfel, exista doar o aproximatie!
Deci atat cu cat te-ai inteles cu cel/celor carui ia-i dat in arenda!
Daca nu te-ai inteles iti va da cat vrea spunandu-ti ca nu a iesit recolta etc
Chiar daca il dai in judecata NU ai cum sa castigi pentru ca NU ai facut o intelegere cu el!