| Anonimul151 a întrebat:

Daca am facut o comanda la editura delfin dar nu mai doresc un produs pe care l-am comandat ar trebui sa sun maine la editura sa le spun sa imi scoata acel produs din comanda si sa imi ramana doar produsul de care am nevoie? Se va putea sa imi trimita doar produsul pe care il vreau?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zice ca e expediata tu nu mai ai ce face. Daca ai mesaj de la curier atunci e prea tarziu

| Skarr a răspuns:

Daca nu l au expediat încă e posibil

| Anonimul151 explică (pentru anonim_4396):

Inca nu l au expediat, comanda am facut o acum 2 ore, si am primit mail ca il expediaza doar dupa data de 29martie

| Anonimul151 explică (pentru Skarr):

Inca nu l au expediat, comanda am facut o acum 2 ore, si am primit mail ca il expediaza doar dupa data de 29martie.