| Mariuca7382919 a întrebat:

Dacă azi cineva mi-a pus bani prin Western Union și a specificat să îi pot ridica tot astăzi, pot să merg să îi ridic luni? Se întâmplă ceva?

1 răspuns:
| REMiXDJ a răspuns:

Nu e nici o problema. Poti sa ai ridici si luni.Sai ai la tine buletinul, codul de transfer care ti la dat cel care ti-a trimis banii si un pix ca sa ai cu ce scrie pe formular. Uita-te pe www.WesterUnion.com pe zona ro din site ca sucursale si poti citi ce limite de timp sunt pentru ridicat banii, comisioanele, etc.