| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar un joc call of duty 4 la 50 de lei merge in multiplayer?

Răspuns Câştigător
| DLeonard a răspuns:

Scuze ca nu ti-am raspuns prin mesaj dar nu imi merge(sunt membru senior). Amandoua sunt bune.Se pare ca nu se vinde COD Single Player. De oriunde l-ai cumpara este multiplayer. O seara excelenta!

3 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Pai uita-te pe produs si vezi daca contine si multyplayer. Vrei sa il comanzi online? Daca da atunci da-mi link!

| cosmin7355 a răspuns:

Nu poti decat Call of duty multiplayer

| GhostCommander a răspuns:

Da binenteles si stai linistit ca merge si in multiplayer daca vrei te poti juca cu mine in multiplayer