| Endrew a întrebat:

Daca cumpar un Samsung galaxy s5 de pe OLX, tocmai sau Okazii, sigilat in cutie, cutia contine si certificatul de garantie?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

E cu 2 taisuri aici. Ce vreau sa zic e ca esti la mana vanzatorului: daca decide sa ti-l trimita, ti-l trimite, si daca nu, nu. Dar eu zic ca ti-l va trimite. In fond, ce sa faca cu un certificat de garantie al unui produs pe care e gata-gata sa-l vanda? S-ar putea, totusi, sa creasca putin pretul. Ramane de vazut.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| Alissa11 a răspuns:

Da, contine, daca e nou

| MaraMaria123 a răspuns:

Normal...

| Horia24 a răspuns:

Depinde de cel care il trimite dar in general ar trebui sa contina si certificatul de garantie