| Macovei_Razvan_1996 a întrebat:

Daca fac o comanda si aleg sa fie trimisa prin posta romana,coletul se trimite la mine asaca sau la sediul postei din orasul meu? Daca la sediu, cum il ridic?(un colet destul de maricel)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prin posta coletul va fi trimis la oficiul postal de care apartii si vei primi un aviz pentru a te prezenta sa-l ridici, trebuie sa mergi cu actul de identitate si cu bani, daca a fost trimis cu plata ramburs si/sau trebuie sa platesti transportul.