| Konata a întrebat:

Daca imi cade un dinte de lapte imi creste in 3 saptamani? Va rog vreau un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| rooxaNaa a răspuns:

Nu...daca trebuie sa-ti cada un dinte de lapte si celalalt dinte ti-a crescut pe dedesubt atunci da. dar daca nu, nu iti creste in 3 saptamani happy funda? laughing big grin

2 răspunsuri:
| AmandytaErhan a răspuns:

Buna, nu, nu creste atat de repede. Daca e masea poate sa dureze chiar mai mult decat tiai imagina si daca e colte tot, stiu ca vrei dupa vacanta sa te duci cu dantura ideala (asta vroiam si eu cand imi cadeau dintii) dar asta e natura...

| leeya a răspuns:

Nu.