| Rallu a întrebat:

Daca las domnisoara de pe lady popular sa moara, mi se sterge contul? daca nu, se poate sterge contul altfel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sterge in alt mod. Doar s-o lasi sa moara sau trimite un Feedback Adminului si spune-i ca nu mai vrei sa joci, poate iti pote sterge contul.

6 răspunsuri:
| by3nkwtssa a răspuns:

Ce mai e si lady popular aia? bine ca nu zice lady poponarrolling on the floorglumesc

| by3nkwtssa a răspuns:

Deci imi dai?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...se sterge automat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am... Da imi place intrebarea!

| Mini_7520 a răspuns:

Nici eu nu am cont decat de cateva zile deci nu stiu sad...Scuze`batting eyelashes

| alyisa a răspuns:

Nu ti s sterge...doar tio baga in spital si ca sa o salvezi poti da 3.000 d bani sau 10% din punctehappy