| devil2279 a întrebat:

Daca lasi prea mult MP4, telefon etc. la incarcat i se face ecranu negru si nu se mai vede aproape deloc? sau de la razele soarelui?

Am lasat mp4 in pc la incarcat ( se incarca si cand e pcu stins ) l-am lasat in jur de 6 ore si cand m-am uitat la el nu se mai vede mai deloc, se vede foarte putin, functioneaza ca inainte, pot asculta muzica sa vad pozze etc. dar nu se mai vede bine, e intuneric prea exagerat.Isi revine dupa ceva timp sau ce? trebui sal lasa sa se descarce si va fi bine ecranu? (MP4 ul are ecran ca a unui telefon Nokia, e color.)

DE CE se vede negru?

1 răspuns:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Nu te ingrijora aceasta problema este de la soare dar daca l-ai porni seara sau noaptea se ar vedea