| devil2279 a întrebat:

Daca lasi prea mult MP4, telefon etc. la incarcat i se face ecranu negru si nu se mai vede aproape deloc? sau de la razele soarelui?

.
Am lasat mp4 in pc la incarcat ( se incarca si cand e pcu stins ) l-am lasat in jur de 6 ore si cand m-am uitat la el nu se mai vede mai deloc, se vede foarte putin, functioneaza ca inainte, pot asculta muzica sa vad pozze etc. dar nu se mai vede bine, e intuneric prea exagerat.Isi revine dupa ceva timp sau ce? trebui sal lasa sa se descarce si va fi bine ecranu? (MP4 ul are ecran ca a unui telefon Nokia, e color.)

DE CE se vede negru?

2 răspunsuri:
| Capsunicax3 a răspuns:

Se vede negru pentru ca e mai bine ca seara sa nu-l lasi pentru ca seara nu se incarca bine cu calculatorul inchis. si de la razele soarelui il Ard. cum ar venii. de aia se face ecranul negru. cum tu te bronzezi pe el il afecteaza lumina soarelui. Funda?

Răspuns utilizator avertizat