| AvalohAlyn a întrebat:

Daca ma suna curierul si eu nu sunt acasa, pot sa ii spun sa vina la o alta adresa? Accepta asa sau nu?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai când te suna, ii spui unde vreți să vă întâlniți, ii spui că nu ești acasă. Apropo, mi-am adus aminte, că mie mi-a dat mesaj acum câțiva ani când eram la liceu și l-am pus sa aștepte o ora sau doua până am terminat orele. rolling on the floor)) Succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Am incercat eu odata si n-a vrut c-a zis ca nu e zona lui si nu poate, si inca nici nu eram intr-un oras mare sa zici ca venea 4 ore prin trafic.

| mihai69 a răspuns:

Da, dar cel mai probabil va reveni alt coleg, în ziua următoare. Ei lucrează pe zone, și dacă noua adresă nu e pe zona lui, trebuie să depună la depozit pachetul la sfârșitul zilei, iar în ziua următoare va fi preluat de omul care vine pe la noua adresă.

| minrest a răspuns:

Cred ca ar accepta. Dar poti sa dai adresa unde vei fi de la inceput, nu e nevoie sa dai adresa ta.

| Donsavas a răspuns:

Il suni tu pe el si ii spui direct unde sa vina si cand sa vina, dacă poate, bineînțeles. Noi nu stim ce răspunde.