| Ilinca a întrebat:

Daca stiu doar numele mic si judetul de unde este o persoana, am vreo sansa sa aflu daca are adresa de hi5 sau facebook? (se exclude varianata cu intrebatul personal)

Răspuns Câştigător
| blonda_6663 a răspuns:

Mai gandeste-te daca mai ai si alte informatii, cum ar fi adrese de mail, date de contact ale unor prieteni de-ai lui pe care ii cunosti. ii cauti pe ei pe hi5 si te uiti la comm uri si la prieteni. sau poti da cautare avansata pe hi5 sau orasul (iei la nimereala orase din acel judet, incepe cu resedinta de judet, poate merge sa scrii doar judetul), numele, iar intervalul de varsta si sexul il setezi tu. poate mai ai o sansa.
dar adu-ti aminte poate mai stii ceva despre el.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta e cam ca si cand ai avea o potcoava si-ti mai trebuie 3 si-un cal. Sa fim seriosi!

| oneDisturbed a răspuns:

Nu prea, daca ai mail'ul (id de mess spre ex) poti sa afli daca are hi5.