| andrei123145632 a întrebat:

Daca vreau sa imi reinstalez windows 10, ce ar trebui sa fac inainte sau dupa ca sa nu se stearga fisierele importante?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Le selectezi pe toate si le pui intr-o arhiva. Apoi le salvezi pe un stick sau pe google drive. Dupa ce-ti reinstalezi windows-ul, pui stick-ul sau intri pe google drive si le descarci.

| 4ndr33y a răspuns:

Muti tot ce ai de pe C: inclusiv pe ecran pe o alta partitie sau mediu extern, sa nu uiti de Documents si downloads, apoi cand instalezi Windows, formatezi doar partitia C, nu te atingi de celelalte.