| Alle_6561 a întrebat:

Daca vreau sa imi schimb parola de la mess dar mi-am uitato si am incercat ca sa mi-a recuperez dar nu stiu la o intrebare raspunsu ce fac? Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Nu poti. Mai degraba schimbi id'ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poti sa ti-o schimbi! tongue... Pt ca si mie mi-a schimbat-o o fata... nu e hackerita sau ceva de genu`! pur si simplu a intrat pe net pe yahoo mail si apoi nu mai stiu unde! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa stii raspunsul deoarece acea intrebare este o intrebare pe care ai ales-o la inregistrarea id-ului.Si numai tu sti raspunsul.Noi nu avem cu ce sa te ajutam.Trebuie tu sa stii raspunsul de la inregistrare.

| SuperGirl8 a răspuns:

Nu poti face nimic.decat un alt ID.Deoarece acele intrebari aratau celor de la yahoo ca tu esti cu siguranta posesoarea id-ului,,, iar altfel ar fi putut afla toti parola. Aasa ca trebuie sa faci alt id nou. Poate unu asemanator`thinking

| Sirenia a răspuns:

Din pacate nu mai ai ce sa faci
sorry