| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa merg la liceu cu profil sportiv la canotaj si dau proba trebuie sa fi sportiv de performanta sau poate intra oricine? Sunt inalt 182, 14 ani si cred ca as fi bun la canotaj dar nu am facut niciodata sportul asta. Credeti ca ma primeste?

1 răspuns:
| ralucitha a răspuns:

Pai daca e liceu sportiv iti dai seama singur ca nu trebuie sa fii sportiv performanth dupa ce termini liceu si daca te vei tine vei fi un sportiv performanth si daca ei probele de la likeu poti intra