| NowRelax a întrebat:

Dati-mi idei de niste sloganuri bune pentru atunci cand nu sti ce sa faci in viata... Un slogan bun o funda bunawinking astept sloganuri

5 răspunsuri:
| AnotherCatWoman a răspuns:

"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on." Robert Frost.

| eek a răspuns:

Chuck norris.help!

| NowRelax explică:

Atunci cand nu sti ce sa faci in viata este tema pe care o prefer pentru slogan

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Nu exista nimic care sa nu poti sa fii, sa faci sau sa ai" citat the secret

| AlexxoDany a răspuns:

Pentru mine functioneaza intotdeaua: "BELIEVE IN YoU" si daca asta nu este de ajuns atunci incearca "PAIN TODAY IS STRENGTH TOMORROW". gOOd LuCk!