| FaceOff a întrebat:

Dati-mi iduri de mess plz

Răspuns Câştigător
| Eusicamatat a răspuns:

rolling on the floor marutza_zapacita1998@yahoo.com ce dracu rolling on the floor

8 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Stupid. and Fail.

| JaJe a răspuns:

2x fail laughing
cine vorbeste, ne faci noua prosti? ce inseamna fackyou? laughing se vede ca nici macar engleza simpla nu stii asa ca.mai bine apucate de invatat, lasa prostiile.

| FaceOff explică:

Mai taceti prostilor
nu stiti nimic
fackyou

| Eusicamatat a răspuns (pentru FaceOff):

rolling on the floor marutza_zapacita1998@yahoo.com ce dracu rolling on the floor

| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Pentru ce?happy Tu te auzi ce vorbești? Măcar ști ce sunt alea?smug
Ascultă copilaș: Nu veni cu din`astea pe TPU, deoarece noi nu te putem ajuta.Să nu crezi acum că cineva își va da id-ul. Găsești pe google câte id-uri vrei, dar nu aici.
Baftă la căutat.happy

| PinkTerror a răspuns:

Daca vrei iti dau eu un id poti si sa imi dai add si cu ce te ajuta?

crezi ca avem despre ce vb? sau doar vrei sa ai lista stufoasa?

| ZK a răspuns:

Ce copil.laughingDoar disperaţii îţi vor da id-urile.

| Natyyyyy a răspuns:

rolling on the floorpentru ce? acum pe bune fetito pune mana pe carte...Numai cauta id-uri ce vrei iubit ce copii copaci in ziua de azi

| sara25 a răspuns:

Ascultama nimeni nu o sa-ti dea niciun id la ce iti foloseste? vrei sa ai decat in lista nu?