| Naaughty a întrebat:

Dati-mi un site unde pot uploada melodii, ca mai apoi sa intru de pe telefon pe internet sa descarc melodiile.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| hackerr a răspuns:

Hei salut! fi atent: iti dau eu un site! se numeste youtube mp3 converter exista si mp4 si din astea... deci sa recapitulam intri pe youtube mp3 converter! apoi intri pe youtube si szcrii melodia! iei linkul de sus si il copiez apoi ii dai paste pe site si dai converter! apoi iti aare melodia si dai pe downloadul ala mic! apropo trebuie sa fie -10 minute melodia! a da si uite linkul http://www.youtube-mp3.org/

| Frankx a răspuns:

Te inregistrezi pe VK - cauti in google (o retea de socializare populara) si in sectiunea music uploadezi melodiile tale, apoi din play market descarci aplicatia vk music, te loghezi cu contul tau VK si iti descarci melodiile, asta doar pentru android os

iar daca ai un telefon simplu sunt diferite filehostinguri pe care incarci fisiere si le poti descarca pe telefon