| Bogdann14 a întrebat:

Dau funda! Salut, am si eu o intrebare vreau sa imi cumpar un Nokia c3 si am vazut pe net ca are wi-fi ce e asta? E net gratis pe telefon? Pls HELP

Răspuns Câştigător
| semix a răspuns:

Salut. da e net gratis. în diferite complexe comerciale, zone centrale, cafenele... ai wi-fi http://ro.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi. bafta :D

2 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Da, este intr-un fel net gratis, daca ai un router atunci merge sa intri pe net cand vrei, daca nu, nu este o problema foarte mare pentru ca acum daca te duci in aproape orice local te poti conecta la net sau chiar de la tine din casa pentru ca oamenii si-au cumparat o gramada de routere( multa lume are laptopuri si folosesc routere pentru ele).

| DodoDodo a răspuns:

Wi-Fi este un program (inspecial la imprimante noi)la care poti conecta imprimanta la calculator fara cablu.La telefon n-am mai auzit de asta! Eu ti-am zis ce-i Wi-Fi big grin. Funda?