| mrsaxobeat13 a întrebat:

Dau funda! Salut TPU! Stiti cumva daca maine si poimaine(30 noiembrie si 1 decembrie) livreaza vreo firma de curierat? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kapss a răspuns:

Nu cred. Eu am dat comanda de o carte joi si mi-au trimis mail ca o sa vina pe 3-4 decembrie.

| mrsaxobeat13 explică (pentru Kapss):

Prin curier sau posta?

| Kapss a răspuns (pentru mrsaxobeat13):

Curier rapid xD

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Firmele de curierat privat se poate lucra in zilele de 30 Noiembrie si 1 Decembrie, dar in unele cazuri necesare pot fi libere, depinde de hotararea patronilor firmelor respective de curierat!

| TMAIGL a răspuns:

Daca comandai astăzi pana in ora 20:00 de la eMAG iti ajungea comanda marți

| Haşa07 a răspuns:

Dap, nici eu nu cred...