| Sports a întrebat:

Dau fundita!
Ce pachet de carti ati alege?
Bicycle standard sau Tally Ho?

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Pt trucuri? Am sa fiu scurta si la obiect, bicycle standard! smug

| BroascaCuElice a răspuns:

Bicycle standard

| Brâncuşi a răspuns:

Salut Sports, eu unul aş alege Tally Ho deoarece are finisajul mai bun şi este ca design foarte tare, merită toţi bani Tally Ho şi Bicycle dar Tally au ceva mai bun, cumpără cu încredere Tally Ho o seară minunată!

| pissycutza99g a răspuns:

Tally Ho :X

| sanzisuzy a răspuns:

Bicycle standard in special Bicycle este unu dintre cele mai cunoscute marci de carti si una dintre cele mai bune daca nu cea mai buna.