| Sports a întrebat:

..dau fundita!

Ce pachet de carti ma sfatuiti sa-mi cumpar?

Bicycle standard sau Tally HO?

Si ce culoare arata mai bine la fanuri si la trucuri... rosu sau albastru?

4 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Bicycle albastru..sunt ff frumoase!

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Eu am tally ho pe albastru. :] si sunt multumit de ele. incearca si tuwinking funda? big grin

| Alcatel a răspuns:

Bicycle :X

| ThePagany a răspuns:

Eu as trage spre rosu, pentru ca iti vine greu sa le urmaresti in timp ce tu faci trucul. 2) Ia un pachet care : sa nu aiba carti din hartie, sa fie din plastic, sa nu fie prea alunecoase pentru ca iti va fi greu sa faci trucul si nu conteaza marca.