| Little Kid a întrebat:

Dc nu pot sa-mi schimb poza de la profil? am dat la Editare profil, la Browse si salveaza profilul...Si nimic! dc nu merge

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu poti sa-ti schimbi poza daca e prea mare cea pe care vrei s-o pui. Adica cu rezolutie mare. Trebuie sa micsorezi poza. Se poate face si in Paint. Sau sa alegi o alta poza
Si eu am patit la fel.

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Merge dar imaginea se va schimba in 10-20 de minute.Asa patesc si eu...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Observ ca imaginea nu ti s-a schimbat incasad. Eu zic sa mai incerci...Nu stiu... poate e o problema temporara...cine stie...

| Annitu a răspuns:

INCERCA MAI TARZIU...(zic si eu)

Răspuns utilizator avertizat
| Little Kid explică:

Nu mergee! ...am incercat sa pun poze ceva mai mititelelaughing da nu se schimba nimichee hee

| Little Kid explică:

Mergeee! am schimbat poza\:d/ .si nu in 10-20 min...in 30 sechee heewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am si eu o problema cu hi5 deci nu pot sa editez nimic la el adica nu pot sa sterg cv sau sa pun cv doar poze atat si daca incerc ma scoate din hi5 adica imi cere din nou parola sh tot asa...stiti voi dc nu merge?sadsadcryingcare ar fi problema