| superpissy40 a întrebat:

De cateva zile am o problema la laptop.Mi se blocheaza cam 5 minute si apoi isi revine la normal.In primele zile de cand a inceput sa faca asa,facea doar o data pe zi, iar acum face de 2-3 ori chiar.Am mai sters din programe,l-am curatat de praf(inauntru nu), am dat un CCleaner si am ca antivirus Avira.De la ce se poate bloca si ce ar trebui sa fac? Precizez ca eu nu ma pricep sa dezasamblez laptopul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erori multe, descarca advanced systemcare si da-i un scan. http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.php

| IonutGaby a răspuns:

Foloseste CCleaner si advenced system care, dat tot degeaba, reinstaleaza windows-ul asta e cea mai buna solutie

| alexbibi22 a răspuns:

Daca il ai in garantie sa sfatuiesc sa nu umblii in interiorul lui ci sa consulti agentia de asigurari
Daca nu mai este in garantie desfal este o problema din interior verifica piesele daca sunt ansamblate bine curatele sau incearca sa reinstaleazi windows-ul (asta daca nu ai facut-o deja)