| popmirgea1999 a întrebat:

De ce atunci cand te ignora cineva te doare sufletul cel mai tare?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Garda sus! Nu putem silui pe cineva să țină la noi. Trecem mai departe.
Pa, pa.

| MitroKta a răspuns:

Ramai la inaltime, asta nu trebuie s te afecteze, da dovada de maturitate si traieste viata mai departe. Cand cineva te ignora, atunci ori tu nu te ridici la inaltimea acelei persoane, ori persoana respectiva nu e la inaltimea ta. In ambele cazuri, ridica-ti singur standardele, si cauta sa dai mai mult ceea ce e mai bu din tine.

| Zatharra a răspuns:

Da' ce-ai vrea să te doară...pancreasul?

| boroeanu a răspuns:

Pentru ca tii la aceea persoana care te ignora si de aceea te doare sufletul

| GuessWhu a răspuns:

Deoarece te simti respins si fara valoare, insa o persoana care te ignora, ori nu-i pasa de tine, ori i-ai facut ceva happy Sfatul meu, nu ar trebui sa iti pese happy Mai ales daca este vorba de persoana iubita, uneori nu merita!