| alexandru17 a întrebat:

De ce imi apar punctulete pe ecran la laptop? Mici liniutze usor vizibile si la filme se transforma in linii mai mari! Am instalat windows dar degeaba! helpp mee! scuzati categoria worried

2 răspunsuri:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Mie mi se intampla asta cand mama foloseste ceva care consuma mult curent. De ex: Cuptorul cu microunde sau blenderul sau aerul conditionat sau chiar mixerul

| AlexSM86 a răspuns:

Cred ca e la pubertate laptopu tau happy incearca sa-i storci punctele care apar tongue