| AndreiMarius26664 a întrebat:

De ce imi scrie la Urgent Cargus la acest AWB 885526027 Pentru acest AWB, tracking-ul coletelor nu este disponibil?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mesajul lor este:
"No information about your package. Package has not been sent yet or you entered invalid tracking number."

cel mai probabil nu a fost inca trimis, fiind in curs de pregatire.
vezi ca numarul de tracking se scrie fara pauza intre litere si cifre.
Uite aici linkul care trebuie sa-l urmaresti:
http://parcelsapp.com/en/tracking/AWB885526027

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cei de la urgent cargus nu au introdus datele în sistem.

| StaticLight a răspuns:

Buna.Iti spune asa pentru ca inca nu sunt gata sa iti livreze coletul.Mai dureaza Asa mi-a aparut si mie dar apoi mi.am dat seama.Mai asteapta.