| Munteanu_Ionut_1995_P3oW a întrebat:

De ce la place la porcusorii de guineea asa mult rumegusul?

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Nu cred ca le place lor special, ca vor ei s-au il prefera. Ca nu a fost un hamster/procusor de guineea, care la inceput sa zica: Eu vreau talas/rumegus, ca aia imi place. Talasul este solutia pentru rozatoarele de companie. Tine de cald, este mediul lor de rozatoare si tine si loc de toaleta. Intelegi?

| Munteanu_Ionut_1995_P3oW explică (pentru Anticarul):

Eu doar am intrebat ca am vazut ca am facut un test sa vad cum ii place cu paturica sau cu rumegus si am vazut cand i-am pus paturica se retrage intr-un colt si sta retrasa si i-am pus rumegus si se juca de mama focului a da e bun raspunsul tau mersi

3 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

De ce nu ii intrebi? chiar conteaza de ce le place rumegusul? atat timp cat sta in el. poate ca nici nu le place rumegusul laughing

| Munteanu_Ionut_1995_P3oW explică (pentru Adixuuu):

Eu doar am intrebat ca am vazut ca am facut un test sa vad cum ii place cu paturica sau cu rumegus si am vazut cand i-am pus paturica se retrage intr-un colt si sta retrasa si i-am pus rumegus si se juca de mama focului