| andreealacramioara9 a întrebat:

De ce mi se blocheaza laptopul cand il deschid? imi apare negru tot si se deschide foarte greu dupa multe incercari.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Iti arata ora, o retine sau este alta ca si anul? Bateria este cea ce ajuta biosul pentru a retine setarile precum ora, cauta dupa ce al pornesti maine sa vezi daca arata ora normal, scoate acumulatorul si reteaua si lasa-l asa putin timp si apoi monteaza tot si incearca. Daca este asa si nu are ora sigur este bateria din interior, nu acumulatorul.
Cit despre windows da o reparare cu cd ul butabil introdus in cd-rom si va fi ok.

3 răspunsuri:
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Probabil este din cauza Windows-ului si prea putin probabil din cauza laptop-ului. Parerea mea este sa chemi un specialist. El te poate ajuta mai bine!

| unromantraditional a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa reinstalezi windows-ulwinking

| Toxique a răspuns:

Am avut și eu aceeași problemă, și din păcate trebuie reinstalat windows-ul, mi se încărca la infinit, și trebuia să îl sting de la buton, deși nu este recomandat, sau cel mai probabil este un virus.