| BloodstainedMorgue a întrebat:

Hei...happy
Deci am o problema... cand deschid laptopul, imi apare ca de obicei logo-ul marcii si apoi sageata aia pe fond negru.Pana aici nimic anormal, dar apoi se blocheaza ramanand tot segeata aia pe fond negru[pot misca sageata]. Asa ramane si nu-mi mai apare desktop-ul. Ce are si ce-i sa-i fac sa porneasca?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Vezi in bios al 2lea sector de bootare sa fie hardul daca este hardul al 2lea sector de bootare atunci e de vina sistemul de operare adica windowsul

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere sfatul unui specialist!
Pa, pa.

| DjMitZză a răspuns:

Incearca asa cum a zis kylexy sau daca nu cred ca va trebui sa-i schimbi windows-ul.