| AlexMercer a întrebat:

De ce noname e prieten cu aproape toata lumea? Ca odata mi-a raspuns la o intrebare si am gasit-o in lista de prieteni fara sa-mi fi cerut cererea de prietenie. Cum face sa se adauge singura ca prieten la oamenii la care raspunde la intrebari?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sărmăluță, dragă, TU mi-ai trimis o cerere de prietenie, ştii bine.
Schimbă-ţi poza, te rog (m-am săturat de plagiatori), şi nu te mai lua de oameni! Şi aşa sunt destui Trolli pe TPU.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Apropo, să ai două conturi şi să-ţi premiezi singur răspunsurile este interzis, ca să nu mai spun, că e josnic şi pueril.
http://www.tpu.ro/utilizator/dahg
http://www.tpu.ro/conversatii/ce-sa-fac-sa-nu-fiu-trist_1/
Maturizează-te!

| Evolution a răspuns:

Poate spune acolo că am fost ajutat de... şi arată lista.

| baru a răspuns:

Sall. Fi fericit si mandru, sau mandra. Nu toti avem acest noroc. Este un om deosebit, un om cu foarte mult bun simt. Eu as da 10 ani din viata, sa foie prietena mea. Pa!

| Dreamer a răspuns:

1) Nu se adauga singura stai linistita...mie unul ea mi-a trimis, iar eu am dat accept.
2) De ce este prietena cu toata lumea?! Pentru ca este draguta cu toata lumea, da sfaturi utile si nu se cearta happy, parerea mea.
PS: tot nu inteleg ce aveti toti cu ea, sunteti invidiosi sau v-a fermecat? laughing

| Zady a răspuns:

Este foarte posibil evolution dar nu stiu sarmaluta de ce te deranjeaza chiar daca ar fi asa, doar nu cred ca iti face ceva

| 4b a răspuns:

laughing sigur tu ai adaugat-o in lista insa ai uitattongue
By the way: intreab-o pe EA cum de este pretena cu mai toata lumea de pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este posibil, sti bine ca ai trimis o cerere, este inposibil sa se intample acest lucru. Si este interzis sa ai doua conturi si sa iti dai funda la raspunsurile tale.
Sarmaluta, daca nu stiai, acest NOname se scrie cu litera mare.
Respecta regulile! Pa, pa.