| MadQueen a întrebat:

Cum sterg pot sa sterg un "prieten" din lista de prieteni. I-am acceptat cererea de prietenie dar acum nu il mai vreau ca prieten. Funda celui mai explicit raspuns. Mercii :*:*

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Intri la prieteni tai in lista si in dreapta monitorului ai optiunea "sterge prieten"

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe TPU? Intra aici http://www.tpu.ro/prieteni si vezi ca in dreptul fiecarui prieten ai ''Sterge prieten''

| PinkDea a răspuns:

Simplu : Da in dreapta unde scrie "Prieteni " si cauta il lista de prieteni care iti apare in fata prietenul pe care vrei sa il stergi apoi da "Stergere prieten "