| LenaCresida a întrebat:

De ce nu-mi arata poza de la profil dupa ce mi-am schimbat-o?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

O ai la profil, aici la intrebare dar la profil trebuie sa mai astepti putin ca sa fie aprobata poate maine va merge

Sper ca am fost de ajutor.Pa, pa

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU este afisata instant! Poza mai intai este verificata de administrator si dupa aceea este vizibila! Poate sa dureze si 24 h!

| bistriteanul a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, schimb-o si las-o asa, cred ca in decurs de 24h iti va aparea cea care ti-o doresti, asa am patit si eu!

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nici eu nu o vad pe a mea dar am inteles ca ceilalti o vad! Si la tine e la fel. Eu vad la profilul tau o poza cu o fata care are breton si sta cu barbia pe mana iar sub mana are genunchiul, iar poza are fond verde. Aceea este? Pwp! Fundita? Te rog

| LenaCresida explică:

Inpoza ar trebui sa fie Kelly Clarkson...