| AvalohAlyn a întrebat:

De ce nu sunt conditii la Transurb Galati? Ca vad ca pretul biletului e mare.(2 lei)

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa o excursie pana in Elvetia. Am mers cu autobuzul acolo si era vreo 2.5 EUR. Dupa aia sa comentezi. Atita vreme cit la noi toti se poarta ca pe tarla si amenzile nu se aplica, nu ai ce pretentii sa ridici la 2 lei. Zi mersi ca e 2 lei, in alte parti e mai scump. Ar fi mai ieftin poate daca toti ar plati bilet, inclusiv pensionarii, asa cum e normal, iar in caz de daune, soferul ar opri vehiculul cu usile inchise si ar chema Politia sa ii ridice pe dobitoci.

| teo530 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ai mare dreptate. E jale cu unele autobuze dar n-ai ce face. Nu ştiu de la care user ai primit evaluarea/raportarea dar ai primit pe nedrept de la un retard mintal, asta-i sigur.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru teo530):

Ei, nu le place adminilor ca nu dansez acelasi dans cu ei cand e vorba de religie si alte bazaconii pe felia asta...

| teo530 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da văd că iar te-a avertizat. Sunt prăjiţi rău.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru teo530):

Unde? Nu stiu, am warnul asta activ de ani intregi. Practic, sunt limitat la 5 raspunsuri pe zi pe o perioada indefinita. happy

| teo530 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Răspunsurile tale de aici sunt ascunse de "acest utilizator a fost avertizat" şi după ce apăs pe acel scris îmi arată ce ai scris. Înseamnă că de 5 ani eşti suspendat sau penalizat. Sunt tare idioţi adminii ăştia aşa că mai bine nu-mi mai da reply că iar te avertizează, dar dacă vrei poţi să-mi trimiţi mesaj privat (dacă eşti senior) că nu mai au adminii ce face (adică poţi scrie ce vrei în mesaj).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru teo530):

Nu ma mai avertizeaza, ci ma baneaza de tot. Vezi https://www.tpu.ro/utilizator/bufu;)