| PandaChan33 a întrebat:

De ce pe Minecraft Pocket edition ver. 0.15.3 nu imi merg comenzile gen /time set,/spawn, sau /give? Imi da mereu eroare si sunt sigur ca le folosesc corect...

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dacă în versiunile precedente comenzile aşa cum le introduceai tu nu au ca rezultat un răspuns în această versiune, sigur versiunea are bug-uri la capitolul comenzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În versiunea asta merg Command Block-urile?

| AncaDiaconu a răspuns:

Mojang este in versiune de testare(adică versiunea precedenta care este pe net).In versiunea urmatoare vor merge toate comenzile, mai asteapta putin si o sa mearga